Kontakt i Pomoc

Skontaktuj się z nami, udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji dotyczących kursów prawa jazdy.

Jak dojechać ?

Ośrodek Szkolenia Kierowców "LEŚ" Ruda Śląska Aldona Leśnik ul. Lecha 12/2 41-710 Ruda Śląska

Zapisz się na kurs !!!

Zapisz się już dziś !!! Liczba miejsc ograniczona. !!!

Zapisy Online na Kursy

Wszystko co powinieneś wiedzieć

Najczęściej zadawane pytania

Poradnik kursanta:

Pytania na temat Jazd i Kursu

Zajęcia teoretyczne w naszym ośrodku przeprowadzamy w systemie weekendowym. Spotykamy się na zajęciach przez dwa weekendy (sobota, niedziela i znowu sobota niedziela) od godziny 10:00 do 16:00

Tak istnieje taka możliwość w naszym ośrodku. Jeżeli posiadasz prawo jazdy innej kategorii umożliwiamy kursantom na kategorię motocyklowe samodzielne przygotowanie się z części teoretycznej w domu z pomocy otrzymanych od nas, kursant samodzielnie umawia się na egzamin teoretyczny w ośrodku egzaminowania, a następnie po jego zdaniu wraca do nas na jazdy. 

informację dotyczące ceny kursu prawa jazdy są zawarte w zakładce „CENNIK” Istnieje możliwość rozłożenia płatności w ratach nawet do 5 miesięcznych rat 0% 

Czas trwania kursu prawa jazdy jest zależny od dyspozycyjności kursanta jak również od ilości osób na danym kursie prawa jazdy. Czym więcej osób na danym kursie prawa jazdy tym czasokres  trwania kursu się wydłuża.

Cena kursu prawa jazdy nie zawiera opłaty za badania lekarskie. Każdy z kursantów opłaca je indywidualnie. Nasz ośrodek szkolenia jedynie pomaga w uzyskaniu badań lekarskich zapraszając panią doktor do nas aby kursant nie musiał chodzić po przychodniach. Badania lekarskie przeprowadzamy na miejscu w ustalonym wcześniej terminie

Kurs Prawa Jazdy można rozpocząć na trzy miesiące przed osiągnięciem minimalnego wieku dla danej kategorii prawa jazdy o którą się będziemy ubiegać.

Egzamin państwowy można zdawać już na miesiąc przed osiągnięciem minimalnego wieku dla danej kategorii.

Jazdy są przeprowadzane takimi samymi pojazdami jakimi dysponuje ośrodek egzaminowania dla danej kategorii prawa jazdy.

Pytania związane z rejestracją i Egzaminem

Na kurs prawa jazdy można się zapisać online po przez naszą stronę internetową, telefonicznie lub w dniu rozpoczęcia kursu na spotkaniu organizacyjnym.

Na egzamin państwowy można się zapisać osobiście w Ośrodku Egzaminowania lub można się zapisać online nie wychodząc z domu.

Od stycznia 2020r. nie ma już takiej możliwości. Najpierw trzeba zdać egzamin teoretyczny a następnie umawiamy się dopiero na część praktyczną.

Aby móc rozpocząć kurs prawa jazdy trzeba uzyskać z Urzędu Miasta tz. numer Profilu Kandydata na kierowcę w skrócie PKK. W naszym ośrodku pomożemy ci skompletować niezbędne dokumenty abyś mógł (mogła) sprawnie wyrobić PKK.

Uzyskanie z Urzędu Miasta numeru PKK jest bezpłatne.